X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Ranczo Czyrna

Zobacz szczegóły Czyrna 1
33-380 Krynica-Zdrój
tel. 18 474-16-19

Ranczo Czyrna to 20 hektarowe łąki i lasy z zabudową jak: drewniany dom – 5 pokoi z łazienkami i TV, bacówka, grille, zagroda dla zwierząt, pszczela pasieka, stawy rybne i ekologiczne ogrody warzywne.

Rancho w Czyrnej to oaza ciszy i spokoju, gdzie można dowoli obcować z przyrodą uprawiać sporty od nordic walkingu, przez rowery aż po narty biegowe. Posiadamy do wypożyczenia  4 szt rowerów górskich.  Uroku dopełnia wybudowany w drewnie i kamieniu dom z pełnym wyposażeniem, drewniane altany, grill.

"Rancho u Tony'ego" to tylko 10 km od znanych i cenionych kurortów Wysowa i Krynica Zdrój, bliskość terenów Słowacji i najpiekniejszego miasta wpisanego na listę UNESCO - Bardejova

- bliskość zalewu "Klimkówka" gdzie kręcono sceny z "Ogniem i mieczem" J. Hoffmana, stacje narciarskie Jaworzyna Krynicka oraz Kamianna.

odpoczynek w ciszy z dala od ludzi, smaczną domową oraz regionalną kuchnię, chleb wypiekany z mąki na własnych żarnach, cudowne widoki, "magiczne" zachody słońca, zbieranie bogactw lasu: borówki, jagody, poziomki, maliny, cz6ernice, grzyby sporty ruchowe jak: spacery szlakami turystycznymi m.in. na górę Piorun oraz Lackowa,nordic walking, przejażdżki rowerowe, zimą narty klasyczne biegowe, kuligi, wędkarstwo itp.