X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pensjonat JAGA

Zobacz szczegóły Jasna 4
33-370 Muszyna
tel. 883-063-200

 

Pensjonat Jaga znajduje się w niewielkim, urokliwym miasteczku Muszyna u zbiegu rzeki Poprad oraz potoków Muszynka i Szczawnik. W bliskiej okolicy ulokowane są źródła o właściwościach leczniczych, które przyciągają tłumy turystów nie tylko z Polski ale także z zagranicy.

 

 

W tych pięknych okolicznościach przyrody stworzyliśmy miejsce, w którym poczujecie się Państwo wyjątkowo. Wnętrza Pensjonatu Jaga pozwolą w pełni się zrelaksować, a komfortowe warunki sprawią, że czas spędzony w naszych progach będzie niezapomnianym doznaniem.

Oferujemy pokoje 2, 3 oraz 4 osobowe o wysokim standardzie i eleganckiej, ponadczasowej aranżacji wnętrza. To świetne miejsce na aktywny odpoczynek dla osób, które pragną zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie.

W naszym menu znajdziecie zarówno propozycje kuchni domowej jak i delikatne, lekkie posiłki dla osób dbających o sylwetkę. Na specjalne życzenie posiadamy ofertę dań dietetycznych sporządzonych przez wykwalifikowanych specjalistów od zdrowego żywienia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy klimatyzowaną, nowocześnie wyposażoną, posiadającą niezbędny sprzęt audiowizualny oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu sale konferencyjną na około 60 osób. Do dyspozycji oddajemy 38 miejsc noclegowych.

W przerwach czeka doskonała kuchnia, a po pracowitym dniu pełna oferta rekreacyjna zdecydowanie sprzyjająca integracji. Nawet do białego rana.

Oferujemy:

  1. pobyty rodzinne

  2. pobyty integracyjne

  3. szkolenia z zakresu orientacji przestrzennej osób z dysfunkcją wzroku

  4. konferencje

  5. pobyty wypoczynkowe

  6. pobyty weekendowe

Dostosujemy ofertę / pakiet wg Państwa oczekiwań.

 

 

Okolica w zależności od pory roku ma dużo do zaoferowania. W okresie zimowym przyciąga miłośników białego szaleństwa. W pobliżu znajdują się liczne wyciągi narciarskie: stacja narciarska dwie doliny-Muszyna - Wierchomla, wyciągi orczykowe: Żegiestów, Powroźnik oraz Centrum narciarskie azoty w Krynicy Zdroju. Lato, wiosna czy jesień to czas aktywnego wypoczynku. Spływ rzeką Poprad, baseny, siłownie plenerowe dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń oraz pomogą zadbać o zdrowie jak i sylwetkę.