X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Ośrodek Wypoczynkowy Henryk

Zobacz szczegóły Kościuszki 4
33-380 Krynica-Zdrój
tel. (18) 471 56 44

Ośrodek Wypoczynkowy Henryk

położony w centrum Krynicy-Zdrój zaprasza na przeżycie niezapomnianych chwil.

Dzięki swojemu położeniu w sercu malowniczego uzdrowiska Henryk daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Profesjonalna obsługa, komfortowe pokoje oraz ciepła atmosfera pozwolą odpocząć od obowiązków i zregenerować siły.


Ośrodek posiada 28 pokoi rożnego typu, komfortowo wyposażonych, w większości z balkonami i wspaniałym widokiem na Górę Parkową oraz centrum miasta. Dodatkowo w budynku znajduje się sauna, jacuzzi oraz mini siłownia.

Goście mają do dyspozycji następujące pokoje:

  • Apartament - 3 apartamenty składają się z sypialni z łożem małżeńskim oraz klasycznie urządzonego, przytulnego saloniku. Powierzchnia wynosi około 22m2.
  • Pokój 2-osobowy Standard - 15 pokoi o powierzchni 15-20m2, w których znajdują się dwa wygodne łóżka oraz łazienka z prysznicem.
  • Pokój 2-osobowy Lux - 6 pokoi o powierzchni około 25m2 z dwoma łóżkami z możliwością złączenia oraz łazienką z prysznicem.
  • Pokój 2-osobowy Mini - najmniejsze pokoje w ośrodku o powierzchni około 12-15m2 z dwoma łóżkami oraz łazienką z prysznicem, wynajmowane są również dla jednej osoby.
  • Pokój 3-osobowy - 6 pokoi o powierzchni około 25m2 z dwoma łóżkami i wygodną, rozkładaną sofą oraz łazienką z prysznicem.


Oferujemy Państwu również doskonałą, domową kuchnię. Serwujemy bogate śniadania w formie bufetu szwedzkiego z regionalnym akcentem. Na naszych stołach są m.in.: domowe pieczone mięsa, swojskie wędliny, miejscowe sery, syte ciepłe dania, świeże warzywa i owoce oraz wybór pieczywa i ciast. Obiadokolacje serwujemy w formie gotowych zestawów złożonych z zupy, drugiego dania, deseru, kompotu oraz kawy i herbaty.

Zapewniamy w pokojach bezpłatny dostęp do internetu, dodatkowo większość pokoi ma wyjście na balkon, z którego podziwiać można piękne panoramy miasta. Na życzenie Gości udostępniamy suszarki, żelazka oraz deski do prasowania, gwarantujemy również miejsca parkingowe. Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia.